Семінар з нагоди 160 річчя від дня народження Івана Франка

В Академії Державної пенітенціарної служби відбувся науково-практичний семінар з нагоди 160 річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка: знакової постаті вітчизняної та світової історії й культури, поету, прозаїку, драматургу, вченого, етнографу, фольклористу, історику, філософу, соціологу, економісту, журналісту, перекладачу, громадсько-політичного діячу.

Завданнями семінару було висвітлення внеску Івана Франка у формування наукових концепцій економічного розвитку суспільства, його впливу на українську економіку, залучення курсантської і студентської молоді до наукової роботи та сприяння налагодженню наукової взаємодії між викладачами, студентами і курсантами. Захід було проведено науково-педагогічними працівниками кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін.

В ході семінару відбулися виступи науково-педагогічних працівників кафедри гуманітарних і соціально-економічних дисциплін: Гончаренко О.Г., Доній Н.Є., Кравчук Г.В., Любича О.А., Співака В.В., Попружної А.В., а також курсантів та студентів другого курсу. У виступах було розглянуто ряд актуальних проблем, які стосуються біографії, наукової та економічної спадщини видатного діяча науки Івана Франка.

Кафедра гуманітарних і соціально-економічних дисциплін.