«16 днів проти насильства»

Сьогодні тема насилля та протидії цьому явищу має великий розголос у суспільстві. Проте, на жаль, не всі чітко розуміють специфіку і сам зміст понять, що стоять за таким актуальним питанням.

05 грудня 2019 року старший психолог Локоть Н. О. організувала для курсанток Академії відвідування тренінгу «Гендер, сексизм, фемінізм – основні поняття та визначення» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». На заході в атмосфері вільного обговорення з громадськими діячами, працівниками освіти та журналістами було висвітлено найбільш провокативні та тривожні теми сьогодення.

Жваві дискусії стосувалися роздумів про права людини, види та специфіку вияву дискримінації, розвінчування упередженого ставлення до понять «фемінізм», «сексизм» та «гендерна рівність». Озброївшись новими знаннями, юні курсантки пообіцяли і надалі підвищувати свій фаховий рівень з подібних питань та ділитися отриманими знаннями з іншими. Адже саме поінформованість про свої права – найвагоміший метод у боротьбі проти насильства у суспільстві.

Відділ виховної та психологічної роботи