Профорієнтаційна зустріч у 16-й школі

09 жовтня 2018 року у школі-ліцеї № 16 м. Чернігова, підполковником внутрішньої служби Настоящою У.В., майором внутрішньої служби Борець Ю.В. та курсантами і студентами факультету пробації здійснено профорієнтаційну роботу по добору кандидатів на навчання до навчального закладу.

Проведення профорієнтаційної роботи було як одне із завдань практичного заняття з дисципліни «Практикум з психології». Основною метою курсантів був виступ перед аудиторією учнів 10–11 класів із презентацією Академії Державної пенітенціарної служби та подальшим активним дискурсом (запитання – відповідь). Незважаючи на те, що це був перший виступ курсантів-психологів, впорались вони на відмінно. Школярі були поінформовані про умови вступу на навчання для здобуття вищої освіти в Академії, про напрями та спеціальності, особливості освітнього процесу, перспективи майбутнього працевлаштування, останні досягнення колективу навчального закладу. Зокрема, зверталася увага присутніх на те, що курсанти та студенти мають широкі можливості для практичної підготовки, занять науково-дослідною роботою, спортом, художньою самодіяльністю, забезпечені сучасними умовами проживання.

Учнів та їх батьків запросили відвідати «День відкритих дверей», який відбудеться в Академії 8 грудня. І вже як стало традицією, на завершення зустрічі школярі мали можливість зробити професійну фотосесію з курсантами, примірявши їх формений одяг. Наприкінці заходу учні та педагоги школи отримали кваліфіковані відповіді на запитання, що виникли під час бесіди, а також було роздано профорієнтаційні матеріали і продемонстровано презентаційний ролик про Академію.