Творча зустріч з кореспонденткою телеканалу «1+1» Аллою Скорик

10 квітня 2017 року за ініціативи начальника сектора зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю Ющенко С.П. в Академії ДПтС відбулася творча зустріч курсантів, студентів та співробітників з кореспонденткою ТСН телеканалу «1+1» Аллою Скорик та оператором Василем Кобцем.

Головна мета творчої зустрічі – підтримати молодь, дати настанови та порадити, як прийти до своєї мрії. Молода успішна журналістка за свою понад шістнадцятирічну кар’єру на телебаченні п’ять років присвятила висвітленню новин у Чернігові та регіоні та про свій вибір зв’язати життя зі ЗМІ не шкодує жодної секунди.

Зустріч відбувалася в режимі «питання-відповідь». Курсанти жваво розпитували про особливості журналістської роботи та секрети професії. Гості Академії розповіли про особливості подачі інформації в ЗМІ, про організацію безпеки в журналістській діяльності, особливо під час подій на майдані,  про цікавих і неординарних людей, яких зустрічали під час роботи та про відчуття великої журналістської місії.

Алла Скорик охоче відповідала на запитання курсантів й студентів та наголосила на тому, що як і журналіст так і будь-який інший фахівець своєї справи, має завжди бути активним, самоорганізованим та відповідальним, бо інакше стати успішним неможливо.