Академію відвідали учні 11-го класу школи № 9

20 жовтня 2016 року Академію Державної пенітенціарної служби відвідали учні 11-го класу школи № 9 міста Чернігова, для яких було організовано День відкритих дверей. Плановий захід відбувся в рамках програми професійної орієнтації учнів старших класів, популяризації Державної кримінально-виконавчої служби, презентації навчального закладу та виховання патріотизму серед молоді.

Керівництвом Академії було підготовлено насичену програму для гостей. У ході візиту майбутніх абітурієнтів ознайомили з історією навчального закладу, побутом курсантів та студентів Академії, умовами прийому на службу і вступу на навчання. Для гостей організовано оглядову екскурсію, в ході якої майбутні абітурієнти відвідали навчальні класи, бібліотеку, музей Академії та багато іншого.

Як завжди, серед гостей було немало представниць жіночої статі. Дівчата з неприхованим захватом цікавилися специфікою служби, головними аспектами курсантського життя, не менш завзято ніж хлопці вивчали зброю.

У ході спілкування з керівництвом юридичного факультету, начальником навчального відділу, начальником кафедри тактико-спеціальної підготовки, викладачами та курсантами, учні проявили зацікавленість і змогли задати питання, які їх цікавили. Багато з них відмітили для себе переваги навчання в Академії.

Закінчився захід спільним фотографуванням на пам’ять та взаємними домовленостями на подальшу співпрацю, яка стане доброю традицією.

Тож, до нових зустрічей!

Кафедра тактико-спеціальної підготовки