Презентація посібника з профілактичної програми “Вибір-10”

28 лютого 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулась презентація Посібника для тренерів з профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності серед дітей, підготовленого головою громадської організації «Центр профілактики «Вибір», професорсько-викладацьким складом кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби, психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченко

Мета навчального посібника полягає у попередженні вживання нелегальних та легалізованих наркотичних речовин, а також ризикованої поведінки, що може призвести до ВІЛ-інфікування чи скоєння правопорушення. У центрі уваги посібника – програма профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДУ та злочинності «Вибір», що включає на сьогоднішній день адаптовані матеріали для п’ятикласників (10-11 років) – програму «Вибір-5», восьмикласників (13-14 років) – програму «Вибір-8», десятикласників (15-16 років) – програму «Вибір-10).

В даному заході взяли участь курсанти 1-2 курсів, керівництво, професорсько-викладацький склад кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права Академії Державної пенітенціарної служби, психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченко, тренери програми «Вибір-5» із числа курсантів другого курсу Академії, які в лютому-квітні 2017 року проводять уроки в 13 загальноосвітніх школах м. Чернігова.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права