Освітньо-виховний захід з учнями 10-х класів ЗОШ №19 на базі Чернігівського слідчого ізолятора

08 грудня 2016 року в рамках тижня права кафедрою психології було проведено освітньо-виховний захід з учнями 10-х класів ЗОШ №19 м. Чернігова на базі Чернігівського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Метою заходу стало питання профілактики ранньої дитячої злочинності та ознайомлення школярів із наслідками, які можуть настати після скоєння того чи іншого протиправного діяння.

Організаторами заходу виступили: начальник кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент майор внутрішньої служби Мірошниченко О.М., викладач кафедри психології майор внутрішньої служби Настояща У.В.

Виховний захід відбувся за сприяння керівництва управління Державної пенітенціарної служби України у Чернігівській області та за участю співробітників слідчого ізолятора м. Чернігова. Окремо хочеться висловити подяку заступнику начальника слідчого ізолятора із соціально-виховної та психологічної роботи майору внутрішньої служби Білоколоші Юрію Вікторовичу та старшому інспектору по роботі з персоналом капітану внутрішньої служби Барану В’ячеславу Олександровичу вказаної установи.

Сподіваємось, що зустріч не минула даремно і ці діти ніколи не стануть на хибний шлях, а будуть повноцінними та законослухняними громадянами України.

Кафедра психології