Інструктивно-методичний збір з курсовими офіцерами

З 10 по 13 січня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби проводився інструктивно-методичний збір з курсовими офіцерами юридичного факультету.

Метою даного збору стало закріплення знань курсовими офіцерами Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ, Статутів Збройних Сил України, виховання поваги та дбайливого ставлення до форменого одягу, а також набуття необхідних навичок у навчанні молодого поповнення.

В ході проведення збору курсові офіцери на високому рівні продемонстрували навички застосовувати під час виконання посадових обов’язків знання Статутів Збройних сил України, правильну організацію проведення ранкової фізичної зарядки, виконання прийомів поодинокої стройової підготовки без зброї та уміння навчати їх виконанню курсантів, а також провели повне та неповне розбирання АК-74, 9-мм ПМ та збирання після неповного розбирання.

Офіцери майстерно розкрили свої вміння вирішувати конфліктні ситуації, що можуть скластися в курсантському середовищі та вирішувати проблемні ситуації, пов’язані із веденням господарства у навчальних підрозділах та приміщення гуртожитку, закріплених територіях навчального закладу.

Юридичний факультет