Відбулась сесія 1-го курсу заочного навчання

У період з 15.05.2017 по 27.05.2017 року відбулась навчально-екзаменаційна сесія слухачів 1-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 081 «Право» заочного навчання. Для складання навчально-екзаменаційної сесії прибуло 49 осіб, з яких: 41 слухач навчається за державним замовленням, 8 студентів навчаються за кошти фізичних, юридичних осіб. Під час навчання слухачі склали 2 заліки: «Історія пенітенціарної системи України», «Релігієзнавство» та 3 іспити: «Судові та правоохоронні органи України», «Філософія», «Теорія держави і права». За результатами екзаменів сесію на «добре» та «відмінно» склали 17 слухачів. Рівень абсолютної успішності курсу за сесію становить 100 %, якість успішності – 61,8%.

Лекційні, практичні, семінарські заняття проводились професорсько-викладацьким складом Академії, під час яких слухачі отримали змістовні знання, поради для застосування на практиці та розширили свій кругозір.

Відповідно до плану виховної роботи куратором курсу капітаном внутрішньої служби Петриком Дмитром Петровичем проводились заходи навчально-виховного характеру. Так, 25 травня разом із Дмитром Петровичем слухачі та студенти відвідали кінотеатр «Дружба» та переглянули кінопрем’єру. Даний захід відбувся в гарному настрої, слухачі та студенти отримали позитивні емоції та змогли добре відпочити.

Факультет заочного, контрактного навчання та підвищення кваліфікації працівників