Складання Присяги курсантами 1-го навчального курсу Академії ДПтС на відданість українському народові

23 вересня у Чернігові на Пагорбі Слави відбулись урочистості з нагоди складання Присяги курсантами 1-го навчального курсу Академії Державної пенітенціарної служби на відданість українському народові.

Привітати першокурсників з визначною подією в їх житті прибули: голова Державної пенітенціарної служби Володимир Палагнюк; директор Департаменту стратегічного розвитку Міністерства юстиції Наталія Козловська; в.о. голови обласної Державної адміністрації Леонід Сахневич; начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Олег Трейтяк; начальник 8-го Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби Степан Гута.

На навчання до Академії ДПтС курсанти та студенти приїхали з усієї України. 162 курсанти, які навчаються на 1-му курсі в Академії ДПтС для здобуття спеціальності «Право» та «Психологія», в цей урочистий день склали Присягу на відданість українському народові та 79 студентів отримали від ректора Академії вітальні листи на знак прийняття до лав студенства.

Першим з вітальними словами до курсантів звернувся голова Державної пенітенціарної служби Володимир Палагнюк:

– Сьогодні Ви присягнули на відданість українському народові, державі, її цілісності і непорушності. Ви зробили відповідальний крок у житті, який не обіцяє бути простим, але важливий й значущий для всього суспільства України. Бажаю Вам міцного здоров’я, наполегливості у навчанні й впевнено йти до поставленої мети, – наголосив він.

«Ви обрали свій шлях і поступили до Академії, але це початок вашого нелегкого професійного служіння українському народові. Не гайте жодної хвилини. Напружено працюйте в навчальних аудиторіях, сумлінно та дисципліновано виконуйте службовий обов’язок, вимоги до статутів і наказів, добре вчиться, опановуйте дисципліни, підвищуйте свій рівень культури, будьте чесними та чуйними до людей, відповідально ставтеся до своєї долі, долі Держави» – зазначила у привітанні Наталія Козловська.

Зі словами віри у своїх дітей, побажаннями миру, добра та успіхів у навчанні до курсантів звернулася мати першокурсника Марина Довгопол.

За традицією після привітань, на знак вшанування пам`яті загиблих воїнів, першокурсники поклали квіти до Вічного Вогню.

Окрасою свята стало виконання курсантами третього навчального курсу стройових вправ плац-параду та вокальне привітання солістки Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Марини Маккей з виконанням композиції «Хай квітне Україна».

Справжньою несподіванкою для всіх присутніх став зворушливий момент освідчення курсанта Ровкова Миколая та пропозиції руки й серця курсантці Академії Рубан Марині.

Завершився урочистий захід проходженням курсантів навчального закладу святковим маршем та фотографуванням з почесними гостями.

Сектор у зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю