Відвідування Новозаводського районного суду м. Чернігова курсантами 1-го курсу Академії

З 5 по 7 грудня 2016 року кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу було організовано відвідування Новозаводського районного суду м. Чернігова курсантами 1-го курсу Академії Державної пенітенціарної служби.

Прес-секретар суду Боровичова Ю. Л. ознайомила курсантів з короткою історією судів та судової влади, провела екскурсію по суду, де вони мали можливість відвідати канцелярію та архів суду, ознайомитись з роботою працівників канцелярії та реєстрацією документів, що надходять до суду, а також порядком зберігання справ в архіві суду.

Після чого курсантів було запрошено до зали судових засідань, де вони з захопленням спостерігали за розглядом цивільних та кримінальних справ у відкритому судовому засіданні.

Даний захід проводився в рамках проведення Всеукраїнського тижня права з метою підвищення рівня правової культури та ознайомлення з практичною роботою судових органів держави, формування поваги до судової системи України та профілактики правопорушень серед молоді.

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу