Курсанти і студенти 1-го та 2-го курсів Академії презентували проекти англійською мовою

2016 рік в Україні оголошено роком англійської мови. Як зазначено у відповідному Указі Президента, це необхідно «з метою сприяння вивченню англійської мови як мови міжнародного спілкування….».

У рамках проведення року англійської мови 30 листопада 2016 року кафедра іноземних мов Академії презентувала проекти англійською мовою, підготовлені курсантами і студентами 1-го та 2-го курсів.

Курсанти 116 гр. Васильченко О., Трегубова Д., Ундір А. розробили проект «Our Academy», в якому описали особливості нашого навчального закладу і його структуру. Студенти 118 гр. Грабина А., Ходот А., Шевкопляс А., курсант 113 гр. Журбенко О., студенти 125 гр. Деркач К. і Стреш А. готували проект «The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland». У роботі були представлені визначні місця, географічне розташування, кліматичні особливості та політичний устрій різних частин Сполученого Королівства.

Особливий інтерес викликав фільм «We are Ukraine», створений і змонтований курсантами і студентами 2-го курсу (Первак А., Лутченко Н.).

Процес підготовки проектів дає змогу курсантам і студентам продемонструвати рівень володіння англійською мовою, сприяє підвищенню мотивації до вивчення іноземних мов.

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі взагалі, і в науковій діяльності зокрема, де спілкування іноземними мовами та обробка величезного обсягу інформації набуває великого значення.

Кафедра іноземних мов та ділової української мови