Колектив «Феміда» виборов почесне 1 місце

14 грудня танцювальний колектив «Феміда» Академії Державної пенітенціарної служби, керівник Довгопола Оксана, взяли участь у XVII Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «Kyiv Art Time», який проходив у м. Київ.

Мета заходу – популяризація різноманітних видів хореографічного мистецтва (народного, сучасного, класичного); укріплення творчої співдружності між різними країнами; обмін досвідом між колективами, керівниками та викладачами, підвищення професіональної майстерності; виявлення та всебічна підтримка найбільш талановитих і перспективних колективів; формування естетичного смаку у виконавців та глядачів; створення умов для реалізації потенціалу дітей та підлітків у міжкультурному просторі.
Критерії оцінювання конкурсу-фестивалю – виконавська майстерність, техніка виконання рухів, композиційна побудова, сценічність (пластика, костюм, реквізит, культура виконання), підбір і відповідність музичного та хореографічного матеріалу, артистизм, розкриття художнього образу.

Майстерність виконавців оцінювало авторитетне журі. Це провідні спеціалісти та діячі у сфері культури і мистецтва України. Голова журі Григорій Чапкіс – український хореограф, народний артист України.

У запеклих змаганнях танцювальний колектив «Феміда» виборов почесне 1 місце.