Зустріч з першокурсниками до Міжнародного дня студентів

До Міжнародного дня студентів у дружній родині Пенітенціарної академії України відбулася зустріч з нашими першокурсниками!

Теплі слова вітань, підтримки, настанов лунали для нашої молоді від в.о. ректора Юлії ПЕТРОВСЬКОЇ, проректора з освітньо-наукової роботи Вячеслава ПУЗИРНОГО, декана факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб Сергія ЄРМАКА та викладачів нашої академії.

У невимушеній та доброзичливій атмосфері першокурсники мали змогу поспілкуватися з керівництвом ПАУ, ближче познайомитися з викладачами, дізнатися про яскраві й цікаві роки студентства в академії від старшокурсників.

Навчання в ПАУ – це час унікальних можливостей для кожного здобувача вищої освіти.

Дорогі наші студенти-першокурсники!
Впродовж студентських років на вас чекають ґрунтовні теоретичні знання, захоплюючі практики, успішні наукові досягнення під керівництвом кваліфікованих викладачів, всеукраїнські та міжнародні проєкти, нові знайомства, стажування в багатьох секторах цивільної та кримінальної юстиції.

Не вагайтеся та сміливо користуйтеся кожною можливістю, яку відкриває для вас ПАУ!