Засідання комісії з визнання результатів навчання у неформальній та інформальній освіті Пенітенціарної академії України вперше відбулося 6 грудня.
Згідно з розглядом підтверджувальних документів, наданих здобувачами першого року навчання спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність», були визнані результати навчання, отримані в неформальній освіті в межах навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням».
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/Viznannya-RN-otrimanih-v-neformalnij-osviti-2_page-0001.jpg)