У рамках триденного проєкту «Uni-Biz Bridge: сучасний викладач» від UGEN, що проходив з 27 по 29 лютого, відбулось 8 воркшопів від різних компаній-роботодавців. Викладачі мали змогу ознайомитися з різноманітними аспектами сучасної викладацької діяльності, зокрема формування особистого бренду, розвиток стресостійкості, бізнес-підходи до створення навчальних програм, тайм-менеджмент, а також використання діджитал-помічників у навчальному процесі.
У воркшопах взяв участь начальник сектору забезпечення якості вищої освіти ПАУ В’ячеслав Нестеренко. Отримані знання під час навчання стануть у пригоді під час формування особистих брендів викладачів Пенітенціарної академії України.
З відеозаписами воркшопів можна ознайомитись за покликаннями:
День 1:
День 2:
День 3:
Презентації спікерів знаходяться за покликанням: //bit.ly/3P3g4jI
До того ж проєкт надав кейси, які викладачі, за потреби, зможуть впровадити в роботу зі своїми студентами: //bit.ly/4bVqFY0
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/28.02.24-1024x576.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/28.02.2024-1024x574.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/29.02.2024-2-1024x573.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/27.02.2024-1024x564.png)