Науково-педагогічні працівники кафедри економіки та соціальних дисциплін і кафедри адміністративного, цивільного та господарського права 10–11 червня 2021 року взяли участь у роботі п’ятої Міжнародної Літньої школи Жана Моне «Європейська зелена угода та економіка замкненого циклу: виклики для України» та ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Європейські виміри сталого розвитку». Ці заходи були організовані та проведені на базі Національного університету харчових технологій та Платформи Європейських студій (м. Київ, Україна) в рамках проєктів реалізації програми ЕРАЗМУС+ Центру Європейського Союзу Жана Моне з циклічної та зеленої економіки JM ECO (620627-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CoE) та Жан Моне Підтримка асоціацій EUforUA (611278-EPP-1-2019- 1-UA-EPPJMO-SUPPA).
У межах Літньої школи було представлено досвід функціонування Європейських студій зі сталого розвитку в Національному університеті харчових технологій та презентовано останні наукові дослідження в галузі циркулярної економіки та суміжних сфер соціального життя та безпеки, проаналізовано соціальні виклики, які постали перед людством через поширення пандемії COVID-19.
У роботі Літньої школи як ментори, крім відомих українських дослідників сталого розвитку та циркулярної економіки, взяли участь досвідчені фахівці, які представляли такі провідні в науковому плані країни, як: США, Німеччина, Австрія, Чехія, Швеція.
Робота Міжнародної науково-практичної конференції засвідчила різноплановість наукових досліджень, в яких головним об’єктом прискіпливої уваги науковців є концепція сталого розвитку, висвітлена крізь безпекову призму.
Кафедра економіки та соціальних дисциплін,
кафедра адміністративного, цивільного та господарського права