V Літня школа для юних правниць

V Літня школа для студенток-юристок від Асоціації жінок-юристок України «Юрфем» спільно з Lawyers Without Borders Canada (LWBC) відбулася з 21 по 25 серпня у Львівській області. У заході взяла участь голова Наукового товариства Академії Ірина Борко.

Під час заходу учасниці дізналися про історію створення «Юрфем», змогли розглянути та обговорити проблеми гендерно зумовленого насилля і дискримінації, вирішити практичні кейси, основою яких була практика Європейського суду з прав людини.

Юні правниці мали цікаві зустрічі з адвокаткою, головною юристкою центру «Жіночі перспективи», співзасновницею «Юрфем» Галиною Федькович та членкинею Асоціації, юристкою зі спеціалізацією у міжнародному гуманітарному та кримінальному праві, сексуальному насильстві, пов’язаному з конфліктом, і перехідному правосудді Катериною Бусол.

Крім цього, для студенток-юристок було проведено пізнавальне заняття із самооборони та цікава екскурсія Львовом.