4 листопада в режимі онлайн відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція теорії у практику: проблеми, пошуки, перспективи».
У конференції взяли участь понад 140 представників 39 закладів вищої освіти, державних і недержавних інституцій, розташованих як в Україні, так і за кордоном. До заходу долучились також практичні працівники, які поділилися власним досвідом і знаннями у сфері захисту прав і свобод людини, виконання кримінальних покарань та протидії злочинності тощо.
Спікери ознайомили учасників заходу з результатами власних досліджень, спостереженнями, прикладами використання інтерактивних методів в освітньому процесі, законодавчими ініціативами, що є актуальними в період воєнного стану.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/01.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/02.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/03.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/04.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/05.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/06.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/07.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/08.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/09.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/10.png)