Український форум якості освіти (UQAF – 2023)

Пенітенціарна академія України активно долучається до підвищення якості вищої освіти в Україні!

Український форум якості освіти (UQAF – 2023, Ukrainian Quality Assurance Forum), який пройшов 6 листопада в Тернополі, об’єднав більше тисячі представників освітньої і наукової спільноти України, серед яких: керівники ЗВО, народні депутати України, науковці, освітяни, представники профільних підрозділів, завідувачі кафедр, керівники наукових підрозділів, гаранти освітніх програм, роботодавці та здобувачі вищої освіти.

Організатор Форуму – Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти в партнерстві із Західноукраїнським національним університетом.

На заході ПАУ представили проректор Академії з освітньо-наукової роботи доктор юридичних наук, професор Вячеслав ПУЗИРНИЙ та завідувач кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу доктор юридичних наук, професор Світлана НІЩИМНА.

Під час Форуму було розглянуто:

– панельні дискусії з проблем внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Україні;

– запровадження постакредитаційного моніторингу;

– актуальні питання забезпечення академічної доброчесності;

– найкращі практики функціонування внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в українських ЗВО.

Форум подібного формату дозволив визначити напрямок для подальшого розвитку освіти, адже сьогодні якісна освіта – основа відновлення держави.