Турнір із судових дебатів для студентів-правників

Молодіжний комітет Національної асоціації адвокатів України UNBA NextGen провів турнір із судових дебатів, участь у якому брали студенти ЗВО, які готують юристів. У змаганнях взяла участь представниця юридичної клініки Академії Вероніка Збрицька.

Завдяки заходам, подібного формату, молоді юристи отримують практичні навички з побудови правової позиції, написання процесуальних документів, ведення судової справи та виступу у судових засіданнях.

Студентів оцінювало журі у складі Владислава Богданова, Ірини Бутирської, Богдана Чижа під головуванням Юлії Сергет.

Вероніка була капітаном команди «Стражі правосуддя».

За результатами турніру здобула номінацію «Найкращий капітан». Тренери відзначили високий рівень знань нашої студентки з правових дисциплін та ораторського мистецтва і подякували Академії ДПтС за рівень майстерності в підготовці студентів-правників.