Тренінг для фахівців Головного сервісного центру МВС

Воєнний стан змінив реалії взаємодії суспільства з державними органами й установами. Дотримання європейських стандартів під час надання державних послуг нині доводить нашу здатність забезпечувати повноцінне функціонування держави в складних умовах, спільними зусиллями дотримуючись зрозумілої взаємодії держави з громадськістю.

Новим етапом партнерства між Пенітенціарною академією України та Головним сервісним центром МВС стало підписання Меморандуму.

У рамках співпраці, визначеної Меморандумом, психологи Пенітенціарної академії України провели для фахівців Головного сервісного центру МВС тренінг на тему «Технології комунікативної взаємодії в умовах тривалої травматизації».

Начальник кафедри психології ПАУ кандидат психологічних наук, доцент Оксана МІРОШНИЧЕНКО і професор кафедри психології доктор психологічних наук, професор Тетяна ДАНИЛЬЧЕНКО опрацювали з учасниками різні методики збереження ментального здоров’я та виходу з кризових ситуацій.

Віримо, що поради від наших психологів-практиків стануть у пригоді фахівцям ГСЦ МВС.

Попереду – ще більше спільних ініціатив та можливостей!