13 травня 2017 р. в рамках святкування Дня Європи курсанти 1-го курсу Академії державної пенітенціарної служби відвідали фестиваль-конкурс «Чернігів theBest».В рамках заходу відбулося відкриття мото-сезону та показ екстремального шоубайкерами Чергівщини, що особливо зацікавило курсантів.Вони з захватом фотографувалися біля мотоциклів, та спостерігали за карколомними трюками. Особливу увагу до «залізних коней», як не дивно, проявляли дівчата.
![Фестиваль-конкурс «Чернігів theBest»](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/1111111-5.jpg)