Серія тренінгів з розвитку Soft Skills

Здобувачі вищої освіти ПАУ прокачали свої софт скіли та підвищили майстерність спілкування.

У Пенітенціарній академії України відбулися 4 яскраві дні тренінгів з розвитку Soft Skills, сповнені позитивних емоцій, динамічної синергії учасників та безлічі корисних знань.

Тренери заняття:

• Тетяна ДЕЦЮК – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Пенітенціарної академії України;
  • Марина ЗАХАРІНА – кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальної роботи Національного університету «Чернігівська політехніка».

Разом з фахівчинями наша молодь розвивала розуміння якостей справжнього лідера, вчилась ефективно працювати в команді, опановувала навички ефективної комунікації і способи розв’язання конфліктів.

Вміння успішно налаштувати комунікацію є вкрай важливим нині – як у професійній, так і в особистісний сферах. Щиро дякуємо організаторам і тренеркам проєкту за допомогу у всебічному розвитку нашої молоді та винятковий позитивний післясмак зустрічі!

Навчання організовано ГО «Go Beyond» відповідно до проєкту «Skills for young people’s public and social life via informal education», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ».