«Роль віктимної поведінки у механізмі вчинення злочину»

Науково-практичний семінар «Роль віктимної поведінки у механізмі вчинення злочину» відбувся в Академії Державної пенітенціарної служби 28 вересня за допомогою освітньої онлайн-платформи «Zoom». Організатор заходу – кафедра формування та розвитку професійних компетентностей персоналу ДКВС України Інституту професійного розвитку Академії ДПтС.

У науково-практичному семінарі взяли участь заступники начальників установ з інтендантського та комунально-побутового забезпечення, начальники, старші інспектори відділів (секторів, груп) з інтендантського та господарського забезпечення УВП та СІЗО ДКВС України, викладачі Інституту.

Виступи учасників стосувалися проблемних питань віктимності в Україні, ролі віктимної поведінки в механізмі вчинення злочину, факторів, що зумовлюють виникнення злочинності в місцях позбавлення волі, віктимологічної профілактики окремих видів злочинів. Усі учасники заходу не тільки творчо й різнопланово підготувались до виступів, а й активно дискутували стосовно порушених доповідачами питань.