9 грудня на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбувся науково-практичний круглий стіл, присвячений 74-ій річниці проголошення Загальної декларації прав людини, на тему «Захист прав людини в Україні: сучасний стан та перспективи вдосконалення». У заході взяла участь голова Наукового товариства Академії Ірина Борко з доповіддю «Реалізація права на використання електронних інструментів демократії в Державній кримінально-виконавчій службі України».
У роботі круглого столу також брали участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронних органів, адвокатської спільноти і правозахисних громадських організацій, а також наукові й науково-педагогічні працівники вищих начальних закладів і наукових установ України.
Співорганізаторами круглого столу виступили Хмельницький університет управління та права ім. Л. Юзькова, Інститут держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України, Навчально-наукова лабораторія дослідження проблем публічного адміністрування та децентралізації влади Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, Євразійська асоціація правничих шкіл та правників.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/image_2022-12-12_12-27-05-1.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-09_10-40-35-1.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-09_11-41-40-1.jpg)