Просвітницька сесія в рамках онлайн-конференції DIGITWG «Цифровий перехід у в’язниці» відбулася 7 червня. Захід охоплював понад 50 учасників. Пенітенціарну академію України представили начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки ПАУ Ігор Боднар, старші викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки ПАУ Андрій Кирієнко та Олександр Кузнєцов і начальник сектору забезпечення якості вищої освіти ПАУ В’ячеслав Нестеренко.
Під час заходу розглянули кілька важливих тем щодо інтеграції цифрових технологій у пенітенціарну систему, зокрема вплив програм цифрової реабілітації, як вони можуть допомогти в процесі реабілітації у в’язницях.
Обговорення стосувалося інтерактивних діалогів з практиками, в’язничний персонал висловив свої погляди щодо впровадження цифрових інструментів та переваг пілотних програм у різних в’язницях.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/3-1-1024x548.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/5-1024x584.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/11-1024x514.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/123-1024x576.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/222-1024x576.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/333-1024x576.jpg)