Просвітницька сесія в рамках онлайн-конференції DIGITWG

Просвітницька сесія в рамках онлайн-конференції DIGITWG «Цифровий перехід у в’язниці» відбулася 7 червня. Захід охоплював понад 50 учасників. Пенітенціарну академію України представили начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки ПАУ Ігор Боднар, старші викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки ПАУ Андрій Кирієнко та Олександр Кузнєцов і начальник сектору забезпечення якості вищої освіти ПАУ В’ячеслав Нестеренко.

Під час заходу розглянули кілька важливих тем щодо інтеграції цифрових технологій у пенітенціарну систему, зокрема вплив програм цифрової реабілітації, як вони можуть допомогти в процесі реабілітації у в’язницях.

Обговорення стосувалося інтерактивних діалогів з практиками, в’язничний персонал висловив свої погляди щодо впровадження цифрових інструментів та переваг пілотних програм у різних в’язницях.