02 жовтня 2018 року у школах міста Корюківки полковником внутрішньої служби Низовець О.М., підполковником внутрішньої служби Ющенко С.П., підполковником внутрішньої служби Настоящою У.В., курсантами та студентами Академії проведено профорієнтаційну роботу по добору кандидатів на навчання до навчального закладу.
Для курсантів-психологів 139 групи факультету пробації профорієнтаційна робота проводилась у рамках практичного заняття, оскільки обов’язки психолога включають у себе проведення профорієнтаційної роботи з майбутніми абітурієнтами.
Учні були поінформовані про умови вступу на навчання для здобуття вищої освіти до Академії, про напрями та спеціальності, особливості освітнього процесу, перспективи майбутнього працевлаштування, останні досягнення колективу навчального закладу. Зокрема, зверталася увага присутніх на те, що курсанти та студенти мають широкі можливості для практичної підготовки, занять науково-дослідною роботою, спортом, художньою самодіяльністю, забезпечені сучасними умовами проживання.
Школярів та їх батьків запросили відвідати «День відкритих дверей», який відбудеться в Академії 8 грудня.
Родзинкою зустрічі стала можливість для учнів зробити професійну фотосесію з курсантами, примірявши їх формений одяг.
Наприкінці зустрічі учні та педагоги школи отримали кваліфіковані відповіді на запитання, що виникли під час бесіди, а також було роздано профорієнтаційні матеріали і продемонстровано презентаційний ролик про Академію.
Закінчилася поїздка відвідуванням Корюківського історичного музею. Під час екскурсії курсанти та студенти дізнались досить цікаві факти щодо походження назви міста Корюківка (назване на честь одного з першопоселенців – козака Омеляна Каруки). Особливу увагу було зосереджено на одну із п’яти експозицій музею, присвяченій трагедії березня 1943 року. Коли загонами СС, українською допоміжною поліцією та солдатами угорської 105 легкої девізії генерал-лейтенантом Золтаном Йоганом Алдя-Папа знищено майже все цивільне населення міста. Корюківка була практично повністю спалена, населення, яке тут проживало, винищено. У результаті каральної операції загинуло близько 6 700 чоловік, що в кілька разів більше відомих масових вбивств у білоруській Хатині, чеському Лідіце і французькому Орадур. Саме Корюківську трагедію на Нюрнберзькому процесі названо наймасштабнішою у Другій світовій війні.