Консультанти юридичної клініки Юлія Федорова та Андрій Паламар разом з керівником Антоном Сікуном та куратором Дмитром Кисельовим здійснили вихід до ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор» для надання безоплатної правової допомоги ув’язненим та засудженим.
Усього звернулось 5 осіб, яким було надано роз’яснення щодо питань, які їх цікавили. Частину звернень взято до роботи, аби підготувати ретельніше відповіді.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-05-31_16-47-38.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-05-31_17-53-33.jpg)