Поповнення професорсько-викладацького складу ПАУ

Основою для забезпечення якісної конкурентоспроможної освіти в Пенітенціарній академії України, безумовно, є кваліфіковані та віддані своїй справі викладачі.

Сьогодні — це досвідчені провідники, які надихають молоде покоління здобувати цінні знання, розвивати свої компетенції та впевнено робити свої перші кроки в професійній та науковій діяльності. Професорсько-викладацький склад ПАУ — це спеціалісти-практики, які діляться актуальними та важливими для роботи професійними знаннями та навичками зі здобувачами вищої освіти.

Високий рівень професіоналізму нашого професорсько-викладацького складу вкотре підтверджується діяльністю таких кваліфікованих правозахисників, як кандидат юридичних наук Пархоменко Павло Іванович. Павло Іванович є унікальним спеціалістом у сфері захисту прав дітей, викладачем Вищої школи адвокатури, зразковим суддею Бахмацького районного суду Чернігівської області. Окрім цього, нещодавно цей талановитий викладач-практик отримав звання “Честь року” за свою успішну правозахисну діяльність у сфері прав дітей.

Пенітенціарна академія України пишається потужним поповненням свого професорсько-викладацького складу фахівцем з багатим досвідом та практичними навичками, які стануть новим кроком до удосконалення та підвищення рівня освіти в ПАУ!