27 лютого між Академією Державної пенітенціарної служби в особі в. о. ректора Юлії Петровської та Мукачівським державним університетом в особі ректора Тетяни Щербан підписано договір про співпрацю з метою вдосконалення освітнього процесу, наукової співпраці, обміну досвідом з питань забезпечення якості освіти та встановлення ділових контактів.
Підписання Договору у майбутньому сприятиме підвищенню рівня фахової підготовки фахівців, організації та проведення спільних наукових досліджень, науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів та інших заходів освітнього й наукового спрямування.
Довготривала та активна співпраця між закладами вищої освіти набуває вагомого значення для подальшого розвитку освітнього та наукового сектору України.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/pidpis-dogovoru-pro-spivpracju.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/pidpisannya-dogovoru-Mukachevo.jpg)