Науково-практичний семінар в ПАУ

Україна – країна героїв. Щоденно нашу Перемогу наближає спільнодія мільйонів людей, які своїми людяними та безстрашними зусиллями роблять великий внесок у наше з вами майбутнє!

Про дивовижні героїчні вчинки людей різних професій, окремих соціальних інститутів, об’єднаних однією метою, розповідали на науково-практичному семінарі «Робота соціальних інститутів з різними категоріями і верствами населення в умовах воєнного часу».

Заняття організували і провели викладачі кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін ПАУ під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Анатолія ПЕДОРИЧА.

Під час семінару здобувачі вищої освіти 111, 112 та 115 навчальних груп виступили з науково-дослідними роботами, в яких висвітлили складні умови праці представників різних професій у період війни. Кожний на своєму місці намагається наблизити нашу спільну мрію.

Працюємо на Перемогу разом!