12 жовтня відбулося п’ятнадцяте засідання Спілки рад молодих вчених у дистанційному форматі, присвячене підготовці до ІІІ Всеукраїнського форуму рад молодих вчених. На цьому заході була присутня голова Наукового товариства Академії Ірина Борко.
На початку учасників проінформували про стан підготовки, а також основні відмінності в організації ІІІ Всеукраїнського форуму рад молодих вчених. У завершальній частині розглянули стан реалізації та пропозиції проєктів. Кожен учасник заходу мав змогу поставити і обговорити питання з координаторами проєктів.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-13_09-39-17.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/rada-1.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Rada.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-13_09-39-21.jpg)