Міжнародні вебінари ICPA

«Досягнення зменшення рецидивізму створення шляхів для працевлаштування»тема вебінарів, що відбулися в Навчальній академії Міжнародної асоціації пенітенціарно-тюремних установ (ICPA) 4 та 24 червня. На цих семінарах обговорювали важливі аспекти покращення якості життя засуджених та вплив їх працевлаштування на ринок праці.

Від Пенітенціарної академії України участь у заходах узяв В’ячеслав Нестеренко – начальник сектору забезпечення якості вищої освіти.

Модератором сесій був Роб Джеффріс – президент Асоціації керівників виправних закладів (CLA), який активно підтримує використання досліджень і даних для прийняття рішень у виправних установах.

Доповідачі наголосили на важливості створення робочих місць для засуджених як ключового елемента їхньої успішної реінтеграції в суспільство. Відзначили, що стабільна робота сприяє зниженню рівня рецидивів.

Успішним досвідом та інноваціями у сфері ресоціалізації засудженихподілилася директорка Мічиганського департаменту виконання покарань Хайді Вашингтон. Програми навчання та підвищення кваліфікації Мічиганського департаменту виконання покарань вже показали високі результати.

Президент/виконавчий директор Safer Foundation Віктор Б. Діксон, який має більш ніж 20-річний досвід у сфері ресоціалізації та розвитку робочої сили, і представники організації «Розширення прав і можливостей колишніх ув’язнених жінок» Пам Томуре та Ендрі Лідей продемонстрували ефективні моделі співпраці з громадами та підприємствами, що дозволяють засудженим отримати необхідні навички й доступ до працевлаштування. Зокрема, Пам Томуре та Ендрі Лідей представили свої досягнення у програмі кримінального правосуддя і трансформаційній силі медичних пристроїв.

Модератор вебінарів Роб Джеффріс наголосив на важливості використання досліджень та аналітичних даних для розробки політик і програм, які допомагають у реінтеграції та зменшенні дефіциту на ринку праці.

Обговорення серед учасників вебінарів, які отримали цінну інформацію і натхнення для подальшої професійної діяльності, показало, що співпраця між урядовими структурами, громадськими організаціями та бізнесом є ключовою для досягнення позитивних змін у сфері реінтеграції засуджених.