Міжнародна міждисциплінарна наукова конференція

Представники Пенітенціарної академії України продовжують підтримувати міжнародні зв’язки зі своїми польськими колегами.

У рамках співпраці з Академією юстиції в Республіці Польща (Akademii Wymiaru Sprawiedliwości) науково-педагогічні працівники Пенітенціарної академії України взяли участь у міжнародній міждисциплінарній науковій конференції «Організація в міждисциплінарному ракурсі та організаційні аспекти пенітенціарного менеджменту», яка відбулась 21 травня.

Захід був проведений Академією юстиції в Республіці Польща (Akademii Wymiaru Sprawiedliwości) спільно з Інститутом проблем управління та якості (Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości), Інститутом проблем безпеки (Instytut Nauk o Bezpieczeństwie oraz) та Інститутом прикладних пенітенціарних наук (Instytut Penitencjarystyki Stosowanej).

Мета конференції – створення простору для міждисциплінарного наукового дискурсу, що підкреслює багатовимірність функціонування пенітенціарної служби в організаційному контексті.

Учасники конференції розглянули основні рівні функціонування пенітенціарного менеджменту, пов’язані з управлінням, безпекою та критеріями щодо визнання людей в організаційній структурі.

Такі заходи міжнародного співробітництва свідчать про багатовекторність відносин між двома державами, зокрема у сфері реалізації кримінально-виконавчої політики.

Дякуємо колегам з Польщі за цікавий досвід.