Міжкафедральний круглий стіл в ПАУ

Безперервний процес отримання знань, формування цінностей та професійних компетенцій після завершення навчання – одне з завдань Пенітенціарної академії України, яке успішно втілює Інститут професійного розвитку.

В межах цього структурного підрозділу Академії до навчального процесу та підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України регулярно залучаються керівники та фахівці центральних органів виконавчої влади, провідні науковці та практики. До того ж, Інститут професійного розвитку ПАУ є одним з осередків, де приймаються важливі рішення та обговорюються плани щодо подальшого розвитку та покращення кримінально-виконавчої системи України.

Сьогодні, 29 листопада, в Пенітенціарній академії України відбувся міжкафедральний круглий стіл «Проблеми організації взаємодії оперативних апаратів УВП та СІЗО з оперативними та слідчими підрозділами інших правоохоронних органів під час тримання військовополонених», спрямований на реалізацію Стратегії реформування пенітенціарної системи на період до 2026 року. Сьогоднішній захід зібрав фахівців центральних органів виконавчої влади, провідних науковців, практиків та експертів.

З вітальним словом до учасників звернулися начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій ГРЕЧАНЮК, в.о. ректора Пенітенціарної академії України Юлія ПЕТРОВСЬКА, проректор з освітньо-наукової роботи Вячеслав ПУЗИРНИЙ.

Круглий стіл було організовано Інститутом професійного розвитку ПАУ, кафедрою ТСП ПАУ. Співорганізаторами заходу виступили Міністерство юстиції України, Департамент з питань виконання кримінальних покарань. Обговорення відбувалися у змішаному форматі – офлайн і дистанційно.