Літня школа Tech Summer Bootcamp for Teachers

Навчання в літній школі Tech Summer Bootcamp for Teachers з 27 липня по 23 серпня пройшли співробітники Академії – завідувач кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Крістіна Сіренко, методист відділу формування та супроводу освітніх програм Тетяна Ткаченко та методист відділу організації навчання та методичної роботи Інституту професійного розвитку Академії Вікторія Бражна. Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Мета занять – актуалізація навчальних програм, підвищення професійного і загальнокультурного рівнів, удосконалення педагогічної майстерності.

Навчальні курси дозволили вдосконалити знання щодо практичних методів та інструментів, які допомагають покращити взаємодію із слухачами, налагодити ефективну комунікацію, співпрацю і загальну активність у середовищі онлайн-навчання. Крім того, учасники дізналися про акредитацію профільних напрямків та використання онлайн-платформ на прикладі RangeForce.

Актуальним та своєчасним був навчальний курс про основи управління проєктом: планування, контроль, взаємодія зі стейкхолдерами, пріоритезація завдань та методології project management. Учасники розглянули навички, якими мають володіти проєктні менеджери майбутнього – управління часом, планування, бюджетування, досягнення цілей та менеджмент ресурсів. До того ж визначили роль проєктного менеджера на сьогодні.

Під час проходження курсу «The Game Changer: Generative AI in Data Management» увагу було зосереджено на практичних наслідках та застосуванні в реальному світі технологій штучного інтелекту, що генерує різні типи даних, та використання їх для аналізу.

Після закінчення навчання співробітники Інституту професійного розвитку отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.