Круглий стіл щодо забезпечення якості вищої освіти в умовах війни

До 45-ї річниці утворення закладу вищої освіти співробітники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права провели круглий стіл на тему «Особливості правового регулювання забезпечення якості вищої освіти в Україні в умовах воєнного стану».

Мета заходу – розгляд проблемних питань правового регулювання забезпечення якості вищої освіти в Україні в умовах воєнного стану.

Із вступним словом до присутніх звернулась начальник кафедри Наталія Шамрук. Науково-педагогічні працівники кафедри та курсанти 124 навчальної групи юридичного факультету виступили з цікавими доповідями.

Під час круглого столу учасники активно ставили запитання доповідачам та жваво дискутували. Особливу увагу привернуло питання організації навчального процесу в Академії під час повномасштабного вторгнення.