Круглий стіл щодо правового регулювання службової дисципліни

Круглий стіл на тему «Актуальні питання правового регулювання службової дисципліни та організація проведення службових розслідувань» провели для здобувачів вищої освіти Пенітенціарної академії України 16 грудня. Організатори заходу – персонал кафедри формування та розвитку професійної компетентності персоналу ДКВС України, кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Інституту професійного розвитку ПАУ й відділу кадрового забезпечення та виховної роботи.

Круглий стіл мав на меті поглибити знання учасників з питань правового регулювання службової дисципліни, розкрити особливості здійснення службових розслідувань в органах, установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України. Для обговорення і розкриття проблемних питань учасників залучили до науково-дослідної роботи.

Практичні працівники поділилися своїм досвідом зі здобувачами вищої освіти Пенітенціарної академії України. Про права та обов’язки начальника установи виконання покарань ДКВС України під час здійснення службового розслідування розповів заступник чергового помічника начальника установи чергової служби Державної установи «Львівська установа виконання покарань (№ 19)» Василь Панчишин. Заступник чергового помічника начальника установи чергової служби Державної установи «Новгород-Сіверська установа виконання покарань (№ 31)» Дмитро Овчинник проінформував про основні повноваження комісії службового розслідування, а також про права і обов’язки осіб, щодо яких призначено службове розслідування.