Круглий стіл «Research and Higher Education for Recovery of Ukraine»

Круглий стіл «Research and Higher Education for Recovery of Ukraine» відбувся 21 липня в Міністерстві освіти і науки України.

На заході активно обговорювали можливості покращення наукової діяльності в Україні в повоєнний період, а також важливість вчених в якісній розбудові держави.

Круглий стіл був організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. До нього доєдналася делегація від Євродок (Європейської ради аспірантів та молодих учених), зокрема президент організації  Sebastian Dahle та віцепрезидентка Pil Maria Saugmann.

Під час обговорень особливу увагу приділили діяльності Євродок, Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Ради молодих учених Національної академії наук України, Рад молодих учених упродовж війни, а також провели дискусії щодо перспектив співпраці.

Окрім цього, обговорили питання, пов’язані з діяльністю і проблемами молодих учених різних регіонів України під час війни та планами щодо подальшої відбудови України після перемоги. Розповів про проблеми молодих учених в Чернігівській області заступник начальника кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, керівник юридичної клініки Академії Державної пенітенціарної служби Антон Сікун.