IV Всеукраїнський форум рад молодих учених

Понад 200 молодих науковців стали учасниками IV Всеукраїнського форуму рад молодих учених, ініційованого і проведеного Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Пенітенціарну академію України на форумі представив Антон Сікун – заступник начальника кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, голова Ради молодих вчених при Чернігівській ОДА. Він виступив зі стендовою доповіддю, що стосувалася наукових здобутків та актуальних проблемних питань, які стоять перед молодими вченими Чернігівської області.

Під час заходу молоді науковці презентували інноваційні проєкти та ініціативи, обговорювали можливості впровадження й масштабування наукових розробок. Адже головне завдання форуму – співпраця між радами молодих учених України, громадськими організаціями та об’єднаннями науковців, органами державної влади та представниками бізнесу, а також обмін напрацюваннями в науково-технічній діяльності, розвиток наукового потенціалу.

Крім молодих науковців, до роботи форуму долучились в. о. генерального директора директорату науки та інновацій Григорій Мозолевич, заступник міністра молоді та спорту України Владислав Яцук, голова підкомітету з питань науки та інновацій комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Валерій Колюх, голова підкомітету з питань лісових ресурсів, об’єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об’єктів природно-заповідного фонду комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Юлія Овчинникова, перший заступник виконавчого директора з питань грантової підтримки Національного фонду досліджень Андрій Кузнецов та голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук, а також іноземні партнери та представники інститутів громадянського суспільства.