Курсанти юридичного факультету Наукового товариства Академії ДПтС – Олександр Ворушило, Андрій Плясун та Андрій Паламар – взяли участь у триденному інтенсиві з розвитку ораторських здібностей. Захід відбувся на базі Чернігівського обласного молодіжного центру. Навчання проводили психолог Єлизавета Михуля та актор Молодіжного театру Ярослав Мальцев.
Курсанти отримали знання щодо вміння виступу перед будь-якою аудиторією. До того ж опановували навички цікавого й легкого подання інформації, вчилися керувати своїми жестами і тримати зоровий контакт зі слухачами. Учасники інтенсиву мали можливість випробувати здобуті знання на практиці в Чернігівському обласному молодіжному театрі. Вони із задоволенням виступали з ораторською промовою на театральній сцені.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230331_125753_315.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/SAVE_20230331_133051.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230331_125828_791.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230331_125943_003.jpg)