Інститут професійного розвитку ПАУ на засіданні колегії

Представники Інституту професійного розвитку Пенітенціарної академії України взяли участь у розширеному засіданні колегії Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, що відбулося 5 грудня. Захід мав на меті обговорення результатів реалізації політики держави у сфері виконання кримінальних покарань у 2023 році, стан реформування й напрями діяльності у 2024 році.

У засіданні взяли участь члени колегії і керівники структурних підрозділів Департаменту; керівники, заступники керівників міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, а також науковці, представники Пенітенціарної академії України, державних установ Державної кримінально-виконавчої служби України.

Від Інституту професійного розвитку ПАУ на заході були присутні: директор Інституту Наталія НАУЛІК, заступник директора Володимир ПАРМІНСЬКИЙ, начальник кафедри формування та розвитку професійної компетентності персоналу ДКВС України Олександр ТКАЧЕНКО, завідувач кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Крістіна СІРЕНКО, начальник відділу формування та супроводу освітніх програм Тетяна ІЩЕНКО.

У процесі обговорення, спираючись на досвід функціонування органів і установ виконання покарань, директор Інституту професійного розвитку Наталія НАУЛІК зазначила, що сильне лідерство сприяє формуванню ефективної системи безпеки та безпечного середовища в кримінально-виконавчих установах, налагодженню гуманної атмосфери та позитивної культури відносин між персоналом, засудженими й особами, взятими під варту. У виступі вона зауважила, що ключовим для керівника є усвідомлення відповідальності за управління людськими ресурсами: навчання персоналу та його розвиток, заохочення за результативну діяльність, забезпечення необхідними матеріальними ресурсами й інструментами для ефективної та якісної роботи, створення умов для співпраці та комунікації працівників органів і установ виконання покарань.

Результативності й ефективності діяльності Інституту професійного розвитку та Пенітенціарної академії України був присвячений виступ в.о. ректора ПАУ Юлії ПЕТРОВСЬКОЇ, що супроводжувався презентацією.

Представники Пенітенціарної академії України дуже вдячні начальнику Департаменту з питань виконання кримінальних покарань полковнику внутрішньої служби Сергію ГРЕЧАНЮКУ за запрошення на захід та можливість прозвітувати й обговорити результати діяльності Інституту професійного розвитку та Пенітенціарної академії України.