Європейський день мов в Академії

26 вересня у країнах Євросоюзу відзначається Європейський день мов, присвячений розширенню міжкультурного розуміння і опануванню іноземних мов.

21 березня 2022 року на засіданні Генеральної асамблеї Європейської федерації національних мовних інституцій (EFNIL) було прийнято рішення про надання Україні статусу асоційованого члена EFNIL, що означає прийняття України до мовного простору ЄС.

Володіння іноземними мовами – це вимога сьогодення, інструмент досягнення міжкультурного розуміння, ключ до успіху в сучасному житті.

Така позиція є справді актуальною і підтримується на кафедрі іноземних мов Академії. З цієї нагоди викладачі спільно з курсантами і студентами нашого навчального закладу підготували низку інформаційних оглядів та презентацій, спрямованих на популяризацію вивчення іноземних мов.

У тісній співпраці студенти і викладачі знаходили цікаві факти про країни Європи, особливості вживання окремих лексем, знайомилися і обговорювали питання мовного розмаїття.

Презентації учасників викликали щирі емоції та жвавий інтерес. Підготовлені викладачами матеріали сприяли розширенню світогляду та ерудиції здобувачів, розвитку їхніх творчих здібностей і вихованню пошани до рідної та іноземних мов. Отримавши заряд позитивної енергії від цікавих видів роботи, молоді люди вкотре переконалися в необхідності вивчення іноземних мов.