Договір про співпрацю

Академія Державної пенітенціарної служби продовжує плідно працювати над розширенням можливостей освітнього процесу, активно співпрацюючи з закладами вищої освіти.

Новим етапом співпраці між Академією Державної пенітенціарної служби та Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя стало укладання Договору про співпрацю, що відбулося 27 липня 2023 року. Договір підписали в.о. ректора Академії ПЕТРОВСЬКА Юлія Михайлівна та ректор Ніжинського державного університету САМОЙЛЕНКО Олександр Григорович.

Активна співпраця в межах підписаного договору передбачає спільну та наполегливу роботу, націлену на покращення освітнього процесу та якісне підвищення рівня наукової діяльності за низкою напрямків:

• проведення спільних науково-дослідницьких робіт;
  • проведення науково-практичних заходів (конференцій, семінарів, тощо);
  • обмін науковими ідеями;
  • спільна видавнича діяльність;
  • організація та проведення наукових та освітніх заходів, тощо.

Основні напрямки, що складають зміст цієї угоди, направлені на розширення наукового простору для педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти, як необхідної умови для покращення освітньої діяльності Академії Державної пенітенціарної служби.