Чемпіонат світу з кікбоксингу за версією ІСКА

Радіємо й пишаємось нашою молоддю, яка з гордістю представляє синьо-жовтий стяг у світі!

Щиро вітаємо студента 135 навчальної групи Факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб ПАУ Олександра ГАВРИКА, який отримав призове місце на чемпіонаті світу з кікбоксингу за версією ІСКА (ISKA World Championship 2023) у складі збірної України.

Захід відбувся в німецькому Мюнхені з 18 по 22 жовтня та зібрав 38 країн з п’яти континентів та понад 2000 учасників.
Українська збірна посіла друге місце, виборовши 52 золоті, 48 срібних та 73 бронзові медалі.

Олександре, вітаємо Вас з перемогою! Бажаємо натхнення, сил для нових звершень, успішного навчання в рідній Академії та омріяних перемог на вашому спортивному шляху!