Шановні колеги, науковці! У січні 2023 року було оновлено статус України на офіційному сайті Research4Life із зазначенням щодо внесення держави до груп країн А, організації та вчені яких мають право на безоплатний доступ до ресурсів платформи. Нагадуємо, що більша частина контенту Research4Life є доступною для українських науковців.
Research4Life – платформа, що надає доступ до колекцій академічних та професійних рецензованих матеріалів з питань інтелектуальної власності і науково-технічної інформації (ARDI), медицини та охорони здоров’я (Hinari), сільського господарства (AGORA), навколишнього середовища і прикладних наук (OARE), дослідження в галузі права та суспільних наук, зокрема політичні науки, економіка, філософія, історія тощо (GOALI).
З метою ефективного використання електронних колекцій журналів, книг і наукових праць у межах проєкту Reseаrch4Life Академія отримала доступ до електронних ресурсів Reseаrch4Life.
Доступ до платформи надається виключно в межах Академії. Вільний доступ можливий тільки для співробітників, ад’юнктів, аспірантів, курсантів, студентів та слухачів Академії.
Для отримання даних для входу на платформу Reseаrch4Life треба звернутися до молодшого наукового співробітника відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва Дмитра Кисельова (каб. 120).