Акція «16 днів проти насильства» в ПАУ

Нині в Україні та світі триває акція «16 днів проти насильства».

Шістнадцятиденна кампанія розпочалася 25 листопада в Міжнародний день ліквідації насильства щодо жінок та покликана привернути увагу всього світу до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Варто зауважити, що Україна приєдналась до проведення цієї акції 2001 року.

Про психологічну складову насилля та важливість рівності у взаєминах говорили сьогодні, 1 грудня, в Пенітенціарній академії України в рамках науково-практичного семінару «Психологічні аспекти протидії насильства та жорстокості».

Захід організувала та провела кафедра психології ПАУ під патронатом начальника кафедри кандидата психологічних наук, доцента Оксани МІРОШНИЧЕНКО.

До відвертих обговорень цієї важливої та болючої теми долучилися представники кафедри психології, викладачі та слухачі Інституту професійного розвитку, здобувачі вищої освіти ПАУ та психологи.

«16 днів проти насильства» – це час для того, щоб об’єднатися і сказати «НІ» тому явищу, яке не має виправдання, адже насильство – це проблема не тільки окремої родини, а й цілої країни.