Психологічний тренінг для школярів

8 липня. Київ. Найбільша українська дитяча лікарня “Охматдит”. Тисячі дітей з усієї країни. Чергова трагедія.

Боляче й страшно за наших дітей. Вони ховаються в бомбосховищах, постійно чують вибухи, живуть під звуки повітряних тривог.

Тепер, коли дитяче життя опинилося під прицілом агресора, Пенітенціарна академія України робить свій внесок в підтримку психічного здоров’я маленьких українців й долучає до цієї діяльності психологів-практиків ПАУ.

🔰Начальник кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент, психолог-практик Оксана МІРОШНИЧЕНКО (Oksana Miroshnichenko) на постійній основі проводить консультації, майстер-класи, семінари, просвітницькі, профілактичні заняття, лекції та надає професійну психологічну допомогу.

Нещодавно Оксана МІРОШНИЧЕНКО провела психологічний тренінг для школярів Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (Школа #3 м.Чернігів)

На тренінгу з наймолодшими українцями говорили про:

🌱важливість психічного здоров’я;

🌱способи збереження психічного здоровʼя в умовах невизначеності;

🌱методики відновлення психологічного стану;

🌱основні прийоми надання першої психологічної допомоги на основі протоколу ізраїльської коаліції травми «Чотири стихії», який ґрунтується на чотирьох основних стихіях: 💨повітря, 💧вода, 🔥вогонь, 🪴земля.

На прикладі чотирьох стихій діти відпрацювали важливі навички: дихання, поповнення водного балансу, білатеральна стимуляція, заземлення відчуттів задля заспокоєння.

Зараз підтримка психологічного та емоційного стану наших дітей — одне з найважливіших, що можемо зробити. Маємо надію, що ці техніки допоможуть їм вистояти та пройти виклики війни.