Тренінг “Кризовий менеджмент в надзвичайних ситуаціях”

У ситуаціях кризи людина може відчувати себе розгубленою та безпорадною.

Як повернути собі контроль та розвинути навички оперативного реагування в подібних ситуаціях — на тренінгу «Кризовий менеджмент в надзвичайних ситуаціях» у ПАУ.

Заняття відбулось за ініціативи кафедри формування та розвитку професійної компетентності персоналу ДКВС України Інституту професійної підготовки ПАУ.

До проведення долучились професійні тренери:
👨‍🏫Юрій ЛУЦЕНКО — Голова ГО « Агенція Розвитку Проєктних Ініціатив», науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України, практикуючий психолог, тренер;
👩‍🏫Марія МИКИТЕНКО — доктор філософії, тренер.

За підтримки запрошених експертів наші учасники мали змогу удосконалити свої навички подолання кризових ситуацій, опрацювати нові методики повернення контролю та підтримки внутрішніх ресурсів у умовах кризи.